• Banner2013-1
  • Banner2013-2
  • Banner2013-3
  • Banner2013-4
  • Banner2013-5
side-banner

Programma 2013

 “Wan Pipel, Eenheid, Diversiteit aan Ras , Ubuntu!
 “One People, Unity, Different People, Ubuntu!

 

Zaterdag 29 juni 2013
 Tijd
   Artiest
   Genre
 Land
 12:00 -12:45    Shirityo-Yarè
   Ingi
 Nederland/Suriname
 13:00 -13:45    Rupia
   Allround
 Nederland/Suriname
 14:00 -14:45    Lobi Firi
   Ingi Poku/Kawna
 Nederland/Suriname
 14:45 -15:45    Wan Pipel Prodo Prisiri
   Optocht/Prisiri
 
 15:45 -16:45    Marcha Djoe    Aleke
 Suriname  
 17:00 -17:45    Sabroso    Allround Nederland/Suriname
 18:00 -19:00    Corona
  Ingi Poku  Nederland/Suriname
 19:15 -21:15    Iwan Esseboom ft.Funmasters
   Culturu Poku
 Nederland/Suriname
 21:30 -22:00    2 Times Band
 
 Nederland/Suriname
 22:15 -22:45    Ashwin Jaydee ft. Royal Roots
   Dancehall
 Suriname
 22:45 -23:45    Kenny B. ft. Royal Roots Band
   Reggae
 Suriname

Cateraar Gerechten
Ursies Catering (Krioro Sur) Heri Heri, Roti, Bara, Broodjes (bakkeljauw, pom, garnalen, kouseband), Moksi Alesi (Gele Pesi, Bakkeljauw, Zalm), Cake
Edje's Krioro Kukru (Creole Kitchen) Masoesa Moksi Alesi, Djar Pesi Moksi Alesi, Batjauw Moksi Alesi, Karubana Moksi Alesi, Baka Visie (Bang Bang/Botro Visie), Kronto Koekoe, Karobojo, Bojo, Dre Koekoe, Fejadu

Creole Finest
(St. Maarten)

Johnny Cake (cheese, chicken, saltfish), Oxtail, BBQ jerk chicken, Rice & peas, Coleslaw, Fried plantin
Surijava
(Javaans, Suriname)
Bami, Nasi, Gele rijst, Saoto Soep, Sate, Telo, Bakabana, Loempia, Chips
Satcia Snacks
(BBQ)
BBQ Kip, Spare ribs, telo, gebakken vis, mais, bloedworst (rund), vleesworst, fladder, bere


Zondag 30 juni 2013
 Tijd
   Artiest
   Genre
 Land
 12:00 -12:50    Ir-Sais
   Kizomba & Zouk
 Bonaire, Curacao, Nederland
 13:15 -14:15    Chris Garcia ft. Sabroso
   Soca Chutney
 Trinidad & Tobago ,
 Nederland
 14:45 -15:45    Shadowman & Mixmaster Pauly
   Soca
 Sint Maarten
 16:15 -17:30    Meiway
   Zoblazo
 Ivory Coast
 18:00 -19:00    Leona Philippo
   Pop
 Jamaica/Nederland
 19:30 -21:00    Septeto Santiaguero
   Son
 Cuba
 21:30 -21:45    New Kingston
   Reggae
 Jamaica
 21:45 -22:45    Collie Buddz
   Dancehall/Soca
 Bermuda

Cateraar Gerechten
Ursies Catering (Krioro Sur) Heri Heri, Roti, Bara, Broodjes (bakkeljauw, pom, garnalen, kouseband), Moksi Alesi (Gele Pesi, Bakkeljauw, Zalm), Cake
Anusca Zimmerman (Curaçao) Pasteitjes en Johnny cakes, Stoba (gestoofd vlees), Caribbean style gegrild vlees 'Truck di Pan'

Koken met Passie (Ghana)

Rice with black eye beans, Jollof Rice, deep friend banana, yam, grill fish & chicken
Uncle Freddy
(St. Maarten)
Rice & Peas, Yellow Rice, BBQ, Johnny Cake, Potato Salad, Cole slaw
Creole Finest
(St. Maarten)
Johnny Cake (cheese, chicken, saltfish), Oxtail, BBQ jerk chicken, Rice & peas, Coleslaw, Fried plantin
Surijava
(Javaans, Suriname)
Bami, Nasi, Gele rijst, Saoto Soep, Sate, Telo, Bakabana, Loempia, Chips

Satcia Snacks (BBQ)

BBQ Kip, Spare ribs, telo, gebakken vis, mais, bloedworst (rund), vleesworst, fladder, bere
Poffertjes Kraam Poffertjes
Domillanda Empanada's (pasteitjes), Churros
Chico Churro Arepas, Churros, Empanadas